top of page

HAKKIMIZDA

Gebze Adliyesi'ne yürüme mesafesinde bulunan Erdin Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, profesyonellikle hareket ederek, her türlü hukuki hizmeti, çözüm odaklı, hızlı, ilkeli bir şekilde hukuk ve hakkaniyete bağlı olarak, dürüst ve yenilikçi bir anlayışla, hukukun üstünlüğü, hak ve hukuk prensibi ile şeffaflık ve güven ilkesi çerçevesinde yürütür.

UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) ile uyumlu hukuk ve icra programlarının kullanıldığı teknolojik altyapımız bulunmaktadır. Erdin Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak kendimize hedef edindiğimiz; dürüstlük, disiplinli ve araştırmacı çalışma değerleri ile saygınlığını artıran bilgi amaçlı web sitesiyle, müvekkillerimizin sorunlarını daha hızlı paylaşabilmeyi ve çözümlemeyi amaçlamaktayız.

KARİYER

Gebze’de Avukat Serpil ERDİN ÖZDEMİR tarafından kurulan Erdin Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, kurulduğu günden itibaren kamu hukuku ve özel hukuk alanlarında gerçek kişi ve tüzel kişilere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermeye başlayarak, sağlam adımlarla, hızlı bir büyüme ve ilerleme kaydetmiştir. Aynı zamanda T.C. Adalet Bakanlığı'na bağlı iş hukukunda uzman ve ticari uyuşmazlıklarda arabulucudur. 3 yıl şirket avukatlığı yaptıktan sonra mesleğini serbest avukatlık olarak icra etmektedir. Büromuz kurulduğu günden itibaren müvekkillerine “karşılıklı saygı ve güven” prensibini benimseterek, İnsan Hakları ve Adalet savunuculuğundan taviz vermeksizin, Türkiye’nin saygın ve sevilen avukatlık bürolarından birisi haline gelmeyi ve avukatlık mesleğini etik ve avukatlık meslek kurallarına bağlı bir şekilde yürütmeyi amaçlamaktadır.

Erdin Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, İstanbul Barosu CMK Uygulama Servisi tarafından verilmiş olan CMK Eğitim Sertifikası, T.C. Adalet Bakanlığı'na bağlı Arabuluculuk Belgesi, İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi tarafından verilmiş olan Eğitim Sertifikası, Kocaeli Barosu tarafından verilmiş olan Anayasa Mahkemesi’ne Bireysel Başvuru Yöntemi ve Değerlendirme Sistemi konulu Eğitim Sertifikası, Bilirkişilik Eğitimi Sertifikası, Uzlaştırmacı Sertifikası mevcuttur. Aile ve Boşanma Hukuku alanında "Edinilmiş Mallara Katılma Rejimi" konulu tez hazırlamıştır.

206.jpg
bottom of page